In Star Fox Guard kan je zelf een aanval uploaden. Met een beetje geluk en strategisch inzet kan je zelfs punten verdienen met jouw aanval als jouw aanval te sterk is voor degene die de toren moet verdedigden. De punten worden aan jouw totale hoeveel punten toegevoegd welke zichtbaar is op jouw visitekaartje.
Om wellicht aan meer punten te komen is deze topic in het leven geroepen. Hier kan je jouw aanval delen door de code te plaatsen. De code krijg je nadat je jouw aanval heb geüpload. Wellicht dat er bij voldoende aanmeldingen ook een “aanval” uitgelicht kan worden.
In ieder geval, veel plezier!
“On my business card, I am a corporate president. In my mind, I am a game developer. But in my heart, I am a gamer.” - Saturo Iwata