
Platinum Games heeft eind vorig jaar de wereld verblijd met Bayonetta 3. Niet voor niets gaf onze Jorden de game een 9,5 in zijn review. Maar ondanks de bijna behaalde perfectie, vond Platinum Games dat er nog best wat verbeterd kon worden. Daarom hebben zij een grote patch uitgebracht die de game naar een nog hoger niveau moet tillen.
De volledige patch-lijst is te zien op de site van Nintendo en op Nintendo Life. In het kort komt het vooral neer op de volgende punten:
- Viola’s tijd om te blocken en om Witch Time te activeren is vergroot
- Verschillende combo’s, inputs en summons van Viola zijn makkelijker te gebruiken
- Verschillende Niflheim-uitdagingen hebben extra tijd of levens gekregen
- Het verkrijgen van Tricolored Keys is gemakkelijker gemaakt
- Je hebt meer tijd voor Golom Treasure Chests
- De slechte camera in sommige Golem-uitdagingen is verbeterd
- Een groot aantal bugs is geplet
Mocht jij dus moeite hebben met het uitspelen van Bayonetta 3, dan ziet het er dus naar uit dat updaten naar versie 1.2.0 je tijd waard is. Laat ons in de comments vooral even weten of de update een groot verschil heeft gemaakt voor je!
Ah, dat is mooi. Ik vond zelf ook dat met name Viola erg moeilijk te gebruiken was. Dat de timing voor het blocken is vergroot zal een slok op een borrel zijn 😅. Het lukte me wel om alle levels uit spelen, maar het was absoluut niet altijd makkelijk. Goed dat ze dat zelf nu ook inzien.