
In het verleden kon je al regelmatig je stem uitbrengen op onze polls. Tot begin vorig jaar, toen verdwenen de polls op Daily Nintendo, maar gelukkig zijn ze terug van weggeweest! Vanaf nu zul je weer regelmatig leuke polls op onze website vinden waarop je kunt stemmen. Nieuwe polls plaatsen we altijd even op de website, maar mocht je deze missen dan kun je de poll altijd aan de zijkant van de website vinden of (op je mobiel) onder het nieuws! De uitslag lees je traditiegetrouw ook na afloop weer op de website.
De eerste poll staat in het teken van de aankomende Switch-titel Nintendo Switch Sports. Deze game zal op 29 april dit jaar verschijnen. Naar welke sport kijk jij het meeste uit?
Voor nu bowlen, was op de Wii ook het leukste😊
Ik ben persoonlijk het meest hyped voor die voetbal minigame. Die chaotische thirdperson ren en trap actie komt in de trailers over als dikke fun! Maar daarnaast ben ik ook wel geïnteresseerd in badminton, omdat ik dit vroeger als kind veel gedaan heb. Hopelijk voegen ze honkbal op een later tijdstip ook nog een keer toe. Dat was altijd mijn favoriet uit de originele Wii Sports.
Dat tennis met 2 was altijd dikke fun in de woonkamer :).
@zoddstyle klopt, samen met bowlen het meeste gespeeld!
Ik denk voetbal