Daily Nintendo

Jouw online Nintendo Magazine

[Community] Welke games heb jij gespeeld en/of gekocht?

Deel je aanwinsten en favoriete spellen van het moment met onze community!

Het weekend zit er weer bijna op en ongetwijfeld heb jij je afgelopen week weer flink vermaakt met één of meerdere spellen. Misschien heb je ook nieuwe games gekocht? deel jouw laatste aanwinsten en speelsessies met de leden van Daily Nintendo! Dit kan je gemakkelijk en eenvoudig doen in het speciaal daarvoor bestemde topic op ons forum. Elke week delen onze leden hun aanwinsten en speelsessies daar. Laat weten welke spellen echt aanraders zijn en neem ook vooral een kijkje om te zien wat volgens andere leuke spellen zijn! Om het centraal te houden kun je op dit bericht zelf niet reageren.

Deel nu meteen jouw aanwinsten en speelsessies met onze leden!