
Dataminers hebben de nieuwe demo onder de loep genomen.
Vanaf 1 juni kunnen spelers aan de slag met de online demo van Mario Tennis Aces voor de Nintendo Switch. Zoals het tegenwoordig vaak gaat met Nintendo-games, is ook deze titel niet veilig voor dataminers die alvast meer van de rest van de game willen weten.Ā De resultaten zijn de volledige lijst met speelbare personages, alle banen en alle bazen in singleplayer-modus. Houd er rekening mee dat deze informatie niet per se 100% correct of volledig is, maar het lijkt redelijk waarschijnlijk. Als je het niet erg vindt om gespoild te worden, vind je hieronder de volledige lijst aan informatie.
Mario Tennis Aces verschijnt 22 juni voor Nintendo Switch. Ben jij van plan deze titel aan te schaffen? Laat het ons weten!
Spoiler
Door op een van de tabbladen te klikken kun je de gedataminede bestanden uit die categorie bekijken.
Personages
- Mario
- Luigi
- Wario
- Waluigi
- Peach
- Daisy
- Yoshi
- DK
- Bowser,
- Bowser Jr.
- Dry Bowser
- Boo
- Rosalina
- Toad
- Toadette
- Diddy Kong
- Koopa Troopa
- Paratroopa
- Shy Guy
- Kamek
- Birdo
- Spike
- Dry Bones
- Boom Boom
- Chain Chomp
- Blooper
Banen
De bestanden voor de tennisbanen hebben de volgende namen:Ā āstadiumā, āhauntedā, ābattleshipā, ābowsercastleā, āsnowmountainā, āsandā, en āforestā.
Bazen
De bestanden voor de eindbazen hebben de volgende namen:Ā Petey Piranha, Gooper Blooper, boss_icegolem, boss_esterkoopa, boss_mirage, boss_statuekoopa, en inishienoudedameshi.
Boom Boom en Blooper…
Ben blij verrast met het aantal personages, maar wel teleurgesteld met het aantal banen
Want als dit klopt dan heeft Mario Power Tennis op de gamecube zelfs nog meer banen wat erg jammer is. Had tenminste 10 banen verwacht (variaties/verschillende ondergronden zoals hard court tel ik niet als verschillende banen)
Ik heb op een andere website gezien dat miis ook speelbaar waren. Terwijl dat op geen andere website staat. Dus ik vraag me af hoe ze daarbjj komen š¤
Wtf Waarom Blooper lol?! En waarom niet Cappy en Nabbit? š Ook mis ik deze oude characters wel, Metal Mario, Luma, Baby Mario, Baby Peach, Green Sprixie Princess, (Your own) Mii, hopelijk krijgt het spel later DLC met meer banen en Characters, ik heb er ondanks dat wel erg zin in, Spike word geloof ik steeds meer geliefd en bij Nabbit is het hartstikke afgenomen.
Ook Diddy Konh? (Diddy Kong)
Deze game komt er, niet zo zeer voor de singleplay. Maar voor de multiplay. Lachen dat gezwiep in de ruimte met anderen….