Playtonic over nieuwe content voor Yooka-Laylee
Binnenkort meer nieuws!
Afgelopen week vierde Playtonic de eerste verjaardag van hun eerste game. De spirituele opvolger van Banjo-Kazooie werd vorig jaar uitgebracht voor verschillende systemen, maar het duurde tot eind 2017 totdat Yooka-Laylee de overstap maakte naar de Switch. Geheel succesvol was het niet. De torenhoge verwachtingen werden niet ingelost en voelde zelfs wat gedateerd aan. Desalniettemin heeft de game harten weten te veroveren van menig gamer.
En juist voor hen die de game een hart toedraagt zal blij zijn dat meer content onderweg is. Playtonic heeft bekend gemaakt in de nabije toekomst meer informatie te delen over nieuwe content en andere dingen. Wat dat gaat inhouden is nog onbekend. Waar hoop jij op? Laat het ons weten in de onderstaande berichtensectie!
Ik hoop eerlijk gezegd op een volwaardige opvolger van Banjo kazooie !
Ik hoop eerlijk gezegd op een mooie aanbieding van dit spel. De huidige prijs heb ik er (helaas) niet voor over…
Banjo Kazooie DLC?🤔
Misschien de kickstarter beloofde DLC?
Heb het spel nog niet gespeeld, maar als het met dezelfde problemen kampt als Conker’s Bad Furday, dan zal het waarschijnlijk lang duren voordat ik hem uitspeel ( wanneer ik eraan begin :p).